REJİMİN KANLI “TERÖR PİYANGOSU” SİZE DE ÇIKABİLİR

2
499

Rejimin Kanlı “Terör Piyangosu” Size De Çıkabilir

1.Resmileşti Dikkat

Kırk yaşından sonra sosyal medyaya giren ve buradaki her şeye inanan tipler, zıpır gençler tarafından 2016 yılında fena trollenmişti.

 “T.C. Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünün 16.02.2016 tarih… yayımlandı.

Ayrıca MİT Müsteşarlığı Sosyal Ağ Bildirgesi doğrultusunda Facebook’un güvenlik açığından ötürü hesabım üzerinde bulunan tüm verilerimin (IP, fotoğraflarım, paylaşımlarım vs.) çarpıtma yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Türk Ceza Kanunu maddeleri gereğince Facebook sorumludur. Bu hesabımdan başka bir hesabım olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim.

NOT: PAYLAŞMAYIN DUVARINIZA YAPIŞTIRIN.”

Bu metni binlerce kişi; hatta yaşını başını almış hâkim ve savcılar bile facebook duvarında paylaşmıştı.

Bireylere her türlü kötülüğün bizatihi rejimden gelmesinin beklendiğinin acı bir itirafıydı bu.

………………….

2. Yeni Darbe İddiası

Fetömetre faşizminin mucidi Cihat YAYCI’nın pasifize edilmesine karşı gösterilen tepkiler yeni dönemin şifrelerini içeriyor.

Son darbe tartışmaları kapsamında Nedim ŞENER tarafından cemaatin darbe yapacak gücü kalmadığı belirtilip KARLOV suikastı işaret edilerek önemli bir komutana (!) suikast yapılacağı iddiası ortaya atıldı.

Bu işlere aşina olanlar bilecektir ki ortaya atılan bu şeyi bir iddiadan çok açıktan tehdit /ültimatom olarak görmek mümkündür. Tehdidi yapan sözde gazetecinin karanlık yapının suikastlarını cemaatin üzerine atmakla meşhur bir etki ajanı olduğunu unutmamak gerekir.

Karanlık güç “Sen bizim adamları pasifize edersen sana suikast düzenler, öncekiler gibi bunu da cemaatin üzerine yıkarız, buna inanmaya hazır halk yığını hazır bekliyor” demek istiyor.

3. Kurtulmanın Yolu

Yeni dönemde rejimin eski alışkanlıklarını sürdürüp yine bir 6-7 Eylül, Reichstag Yangını, 15 Temmuz, Valykrie Operasyonu gibi bir hokus pokus çevireceği anlaşılıyor.

Tarihten gelen tecrübeyle sabittir ki her şey aynı sırayla yapılmaktadır:

-Başı yenilecek insanların fişlenmesi

-İtibarlarının yok edilmesi

-Bir kötülük için hazırlık yaptıkları yönünde kamuoyu beklentisi hazırlanması

-Halkı gaza getirecek kanlı kurgusal eylemin icrası (ancak tesadüfen başarılamaması)

-İntikam operasyonları

Türkiye’deki egemen rejim adeta bir terör piyangosu çekilişi yapıyor, bilet herkese çıkabilir. Bir itirafçı terörist (!) adınızı verebilir; iki terörist arasındaki yazışmada adınız geçiyor olabilir. Geçmişe etkili olarak “terörist olduğunuz sonradan anlaşılabilir”.

Daha yalın ifadeyle kim olursanız olun bir sabah terörist olarak uyanabilirsiniz.

Yukarıdaki trolleme paylaşımı bugün hiç olmadığı kadar anlam taşıyor.

Rejimin kanlı terör piyangosu çekilişinden yırtmak için herkes şu mesajı sosyal medya hesabında paylaşmalı ve duvarlarına yapıştırmalı:

RESMİLEŞTİ DİKKAT

HERHANGİ BİR YAPI TARAFINDAN TC. KURUMLARI VEYA GÖREVLİLERİNE YAPILACAK HERHANGİ BİR SALDIRIYA ONAY VERMEDİĞİMİ,

HERHANGİ BİR YAPIYA MENSUP OLMADIĞIMI,

BİR ŞEKİLDE HABERİM OLMADAN BİRİSİ BENİ ÜYE YAPTI İSE ÜYELİKTEN İSTİFA ETTİĞİMİ

BEYAN EDERİM.

Kim bilir ileriye yönelik olarak yapacağınız bu yatırım, sizi büyük yaftalardan ve haksız cezalardan kurtarabilir. Tabi şanslıysanız.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here